Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nábor do Roty A + cvičná bitva

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
bagsly




Poèet pøíspìvkù : 33
Reputation : 1
Age : 43
Location : Praha - ale hrdej na to nejsem

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 10:47 am

Ahoj spolubojovníci.

Já s A_dlerem chceme vytvořit v našem klanu Rotu ( čím víc lidí tím líp ),kteří s námi budou chodit stabilně trénovat .

O co se jedná :
Jednou chceme začít hrát CW,turnaje atd. tudíž je třeba se sehrát.
Vylepšit taktiku, zjistit možnosti a zkušenosti každého hráče a snažit se o zlepšení.
Začneme cvičnými bitvami, které budeme prokládat Rotou.


Je jasné, že né každý má čas a né každému se chce chodit na cvičné bitvy, když může expit nový tank.
Rádi přivítáme každého, kdo se chce podělit o své zkušenosti a popřípadě se naučit finty a fígle od ostatních hráčů.


V sobotu 17.3.2012 se bude konat nábor hráčů do Roty A . Sraz je v 18:00. Podmínkou je používání TS3!!
V případě, že vám termín nevyhovuje, mě neváhejte kontaktovat.

Všichni jsou vítání.
Návrat nahoru Goto down
jacker2

jacker2


Poèet pøíspìvkù : 137
Reputation : 4
Age : 34
Location : trencin slovensko

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 10:52 am

urcite sa zucasnim len ten cas by sa mohol posunut na 19.00 lebo ja pridem az o 19.20 z prace :( aôe inak som ready
Návrat nahoru Goto down
bagsly




Poèet pøíspìvkù : 33
Reputation : 1
Age : 43
Location : Praha - ale hrdej na to nejsem

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 12:03 pm

můžeš přijít i později...to vůbec nevadí :)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 11:25 pm

Jestli budu moc na comp,tak se mnou počítej ;)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 6:41 am

Mám čas takže jdu.. :)
Návrat nahoru Goto down
balu26
Velitel
balu26


Poèet pøíspìvkù : 374
Reputation : 13
Age : 104
Location : u HK

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 10:43 am

Po 20h když se ještě něco bude konat, tak se přidám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.fcb.de
Anonymní
Anonymní




Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 11:15 am

Jestli se sem v 18:00 dostanu se tak se mnou určitě počítejte.. Rád se přidám :) :farao:
Návrat nahoru Goto down
bagsly




Poèet pøíspìvkù : 33
Reputation : 1
Age : 43
Location : Praha - ale hrdej na to nejsem

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 11:21 am

Určitě tu ještě po 20:00 budem :)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: ú   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 9:45 pm

taky se pridam ale určo ne hned v 6 nato je dneska moc hezky
Návrat nahoru Goto down
bagsly




Poèet pøíspìvkù : 33
Reputation : 1
Age : 43
Location : Praha - ale hrdej na to nejsem

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 10:37 pm

Všem děkuji za hojnou účast a pěknou hru.
Návrat nahoru Goto down
bagsly




Poèet pøíspìvkù : 33
Reputation : 1
Age : 43
Location : Praha - ale hrdej na to nejsem

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 3:46 am

Ahoj

V pátek 23.3.2012 se bude konat druhé kolo náboru do Roty A. Sraz je ve 20:00
Všichni kdo mají zájem hrát jsou vítáni. Dohodnem se na nějakých pravidlech tréninku atd. a pak začne bitva :D

S pozdravem Bagsly a A_dler


Návrat nahoru Goto down
balu26
Velitel
balu26


Poèet pøíspìvkù : 374
Reputation : 13
Age : 104
Location : u HK

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 4:41 am

V pátek by to šlo :D
Jaký TIER se bude brát?
Návrat nahoru Goto down
http://www.fcb.de
bagsly




Poèet pøíspìvkù : 33
Reputation : 1
Age : 43
Location : Praha - ale hrdej na to nejsem

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 5:40 am

na začátek tier 4 ( cca 4 hry ) a pak už jen tier 8 :)
Návrat nahoru Goto down
NoGaR
Voják
NoGaR


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputation : 4

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 8:27 am

Jste normální???? :-D Dávat něco na PÁTEK večer??? :-D Rád bych přišel, ale už mám něco domluvené.
(btw doufám že training nebude v pátky...)
Návrat nahoru Goto down
jacker2

jacker2


Poèet pøíspìvkù : 137
Reputation : 4
Age : 34
Location : trencin slovensko

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 8:31 am

jacker sa hlasi v plnej zbroji
Návrat nahoru Goto down
masakr19
zástupce velitele
masakr19


Poèet pøíspìvkù : 331
Reputation : 11
Age : 49
Location : Hradec Králové

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 8:43 am

bagsly napsal:
Ahoj

V pátek 23.3.2012 se bude konat druhé kolo náboru do Roty A. Sraz je ve 20:00
Všichni kdo mají zájem hrát jsou vítáni. Dohodnem se na nějakých pravidlech tréninku atd. a pak začne bitva :D

S pozdravem Bagsly a A_dler




Tak to se musím omluvit,minimálně právě do 20:00 jsem v práci, takže můj příchod domů je mezi 20:30-23:00.
Jinak myslím že termín je to dobrej,v tejdnu to nemá cenu,jedině pá-ne sou takové volnější dny default

je mi to docela líto 😢 Snad vás tu ještě zastihnu a najde se místečko pro jednoho amatéra :cheers:
Návrat nahoru Goto down
bagsly




Poèet pøíspìvkù : 33
Reputation : 1
Age : 43
Location : Praha - ale hrdej na to nejsem

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 9:24 am

For NoGaR:
Normální jsme.Né každému se zase může hodit sobota.Když já byl mladej,tak jsem zase preferoval na akce ( d...y,chlast a chlebíčky :D ) sobotu. Budou i další tréninky :)

For Masakr:
Určitě tam pro tebe místo máme :D Víkendy budou asi fakt nejlepší...

For all :
nikde není napsáno,že když se v pátek sejdem a domluvíme se ,tak můžem dát i v sobotu.Třeba taky nikdo nepřijde :)

Návrat nahoru Goto down
balu26
Velitel
balu26


Poèet pøíspìvkù : 374
Reputation : 13
Age : 104
Location : u HK

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 6:52 pm

Za mlada se pilo pořád, nejvíc pak v pátek a sobotu.
Pátek mi vyhovuje, v sobotu večer můžeme pokračovat.
Tier 4 mám jen valentýnku, pro potřeby tréninku budu muset koupit nějakého němce :)
Návrat nahoru Goto down
http://www.fcb.de
Anonymní
Anonymní




Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 5:17 am

Pokusím se přijít včas, ale možná se opozdím :)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 5:18 am

Ok příjdu... :)
Návrat nahoru Goto down
masakr19
zástupce velitele
masakr19


Poèet pøíspìvkù : 331
Reputation : 11
Age : 49
Location : Hradec Králové

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: 24.března, tréninkové roty   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 10:21 pm

zdravím lidi:-) Tak nějak bych chtěl zhodnotit včerejší trénink:-) Ač sem přišel pozdě,naštěstí se v našlapaném teamu našlo místečko pro mě.

Ač se miska vah naklonila spíše na tu špatnou stranu(ve vyšších tierech), musím říci,že konečně naše akce začínají mít hlavu i patu.
Pokyny polních velitelů byly jasné a srozumitelné, akorát se někteří(včetně mě) musíme naučit držet pusu, když mluví určený velitel :-)
Dále je paráda, že lidé začínají chápat, že je to kolektivní hra, a že nejde o to, kolik on osobně vydělá,ale o to, aby vyhrál team, takže se i dokázat obětovat pro výhru :-)

Takže všem co se zůčastnili díky moc za ukázku jak se to hraje,a těm co nemohli doporučuji to někdy zkusit.. :-) byla sranda, žádné hádky, prostě dobře strávený čas..
Návrat nahoru Goto down
jacker2

jacker2


Poèet pøíspìvkù : 137
Reputation : 4
Age : 34
Location : trencin slovensko

Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 3:09 am

plne stebou suhlasim ;)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nábor do Roty A + cvičná bitva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor do Roty A + cvičná bitva   Nábor do Roty A + cvičná bitva Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nábor do Roty A + cvičná bitva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ROTA (cvicna bitva) !!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Staré témata-
Přejdi na: